افت تقاضا نتوانست جایگاه پرفروش ترین گوشی هوشمند را از آیفون X بگیرد

براساس گزارش موسسه تحقیقاتی Strategy Analytics آیفون X برای دومین سه ماه متوالی یک بار دیگر عنوان پر فروش ترین گوشی هوشمند را از آن خود کرد. این موسسه تخمین زده که در سه ماهه ابتدایی سال 2018 نزدیک به 16 میلیون دستگاه آیفون X به فروش رسیده تا این محصول به مانند سه ماهه پایانی سال 2017، در طول این 6 ماه همچنان از لحاظ تقاضا رقیب جدی نداشته باشد.

این گزارش در مورد دلایل مهمی که اثر مستقیمی بر روی موفقیت و محبوبیت قابل توجه آیفون X داشته اند به ترکیب خوب طراحی، دوربین بی نقص، طیف گسترده اپ ها و گستردگی حضور در فروشگاه ها اشاره کرده است.

Feature2

کسب چهار رتبه اول جدول پر فروش ترین گوشی های همراه توسط آیفون های اپل برای بازه زمانی سه ماهه گذشته یکی دیگر از نکات قابل توجه چنین گزارشی است. در این مدت آیفون 8 و آیفون 8 پلاس به ترتیب فروش 12.5 و 8.3 میلیونی را تجربه کردند و آیفون 7 هم با ثبت رکورد فروش 5.6 میلیونی در جایگاه چهارم قرار گرفت.

شیائومی ردمی 5A از لحاظ میزان فروش نزدیک ترین محصول اندرویدی به چهار آیفون بالای جدول است و تنواست در این مدت سه ماه تعداد 5.4 میلیون دستگاه گوشی هوشمند را به دست مشتریان خود برساند. گلکسی اس 9 پلاس سامسونگ نیز با اینکه در ماه پایانی سه ماهه مد نظر این گزارش وارد بازار شد اما با این وجود 5.3 میلیون دستگاه فروش داشت.

 

Feature1