تماشا کنید: کانسپت آیفون 11 مجهز به دوربین با سه لنز و نمایشگر اولد 120 هرتزی

به نظر می رسد آیفون های امسال به مانند دو سال قبل از همان طراحی نسبتا آشنایی که در آیفون X و XS شاهد بودیم بهره ببرند. طراحان مفهومی هم با درک این موضوع سعی می کنند کانسپت های خود را با الهام از آیفون های فعلی شرکت اپل طراحی کنند.

تازه ترین مدل مفهومی از آیفون 11 محصولی را با همان طراحی قبل اما لبه های تیز و مشابه با آیپد پروهای سال 2018 به تصویر کشیده است. در نگاه اول لبه های آیفون 11 این ویدیو ممکن است شما را به یاد آیفون 5 و 5 اس بیندازد، طرحی که بعد از آیفون 6 کلا کنار گذاشته شد.

 

 

طراح این کانسپت Gunho Lee، آیفون 11 را با قابلیت هایی همچون پردازنده A13 بایونیک، حسگر اثرانگشت در زیر نمایشگر، دوربین با لنزهای سه گانه و نسل دوم فیس آیدی که حدودا 2 برابر از نسل فعلی آن سریع تر می باشد در نظر گرفته است. این آیفون همچنین با نمایشگر OLED همراه با فناوری ProMotion که نرخ رفرش 120 هرتزی دارد در این ویدیو معرفی گردیده است. نرخ رفرش 120 هرتزی می تواند به میزان قابل توجهی کارکرد گوشی و تجربه کاربری را روان و سریع تر نشان دهد.

با این حال استفاده از نمایشگری که حسگر اثر انگشت با آن یکپارچه شده و نرخ رفرش 120 هرتزی دارد برای آیفون های سال 2019 بعید به نظر می رسد و از آنجایی که دو سال است اپل از فناوری فیس آیدی برای تشخیص هویت کاربر استفاده می کند، بازگشت تاچ آیدی حتی به این شکل هم بعید به نظر می رسد.

 

دانلود ویدیو