سوالات متداول

سوالات متداول در مورد خرید گیفت کارت

نرم افزار را خریداری کرده ام اما کدی برای من ارسال نشده و روی حالت ” در حال پردازش ” قرار دارد ( همانند تصویر زیر ) !؟

در این شرایط از پشتیبانی سیبچه موضوع را جویا شده و تا زمان ارسال کد برنامه صبر کنید . به یاد داشته باشید به هیچ عنوان نرم افزار را مجدداً خریداری نکنید چرا که ویترین برنامه را به صورت مستقیم و خودکار از اپ استور خریداری کرده و امکان بازگشت مبلغ  آن وجود ندارد.

 

(۱)(۲)

کلیه مراحل خرید را انجام داده ام. چرا کد ارسال نشده است؟

چنانچه خرید گیفت کارت انجام داده اید و از موفق بودن پرداخت اینترنتی خود اطمینان دارید ولی کد گیفت کارت را دریافت نکردید جهت بررسی خریدتان، به صفحه سفارشات نرم افزار ویترین رفته و از خرید مورد نظر اسکرین شات تهیه نموده و تصویر مربوطه را به همراه ایمیل حساب کاربری، نوع کارت خریداری شده و زمان انجام خرید به شماره تلگرام ویترین سیبچه ارسال نمائید.

(۱)(۱)

چرا پس از طی مراحل خرید، سفارش من هنوز در صفحه سفارشات ثبت نشده است؟

اگر کلیه مراحل خرید و پرداخت را انجام داده اید اما سفارش شما در صفحه سفارشات ثبت نشده است، به این معنی است که پرداخت شما موفق نبوده است. توجه داشته باشید خریدی از نظر بانک موفق است که پس از پرداخت وجه و کسر از حساب بانکی تان، درگاه بانک شما را به سامانه مبدا (سیبچه) برگرداند. در صورت بروز هرگونه اختلال در این مرحله، خرید ناموفق بوده و بانک وجه شما را نزد خود نگه می دارد و به حساب فروشنده واریز نمی کند و نهایتاً پس از ۷۲ ساعت کاری به حساب شما عودت داده می شود (طبق قوانین و ضوابط بانک جهت حفظ حقوق مشتریان مواردی از این دست وجوهشان به هیچ عنوان به حساب فروشنده واریز نمی شود و نزد بانک باقی می ماند). در صورت عدم استرداد وجه، موضوع را از درگاه بانکی که پرداخت انجام داده اید، پیگیری نمایید.

درگاه بانک ملت (شرکت به پرداخت ملت) : ۲۷۳۱۲۷۳۱-۰۲۱

درگاه بانک سامان (شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش) : ۸۴۰۸۰-۰۲۱

درگاه پارسیان (شرکت تجارت الکترونیک پارسیان) : ۲۳۱۸-۰۲۱

(۰)(۰)

چرا پس از طی مراحل خرید پیغام در حال پردازش در صفحه سفارشات نرم افزار مشاهده می شود؟

در صورتی که  بعد از انجام مراحل خرید، پرداخت موفق و اطمینان از طی شدن تمامی مراحل، کد گیفت کارت برای شما ارسال نشد، به بخش سفارشات نرم افزار ویترین مراجعه کنید. درصورتی که با پیغام در حال پردازش مواجه شدید به این معنی است که سیستم ویترین با اختلالی مقطعی مواجه شده و به زودی حل می شود. حتما توجه داشته باشید، نیازی به تکرار مراحل خرید نیست (بعد از خرید مجدد گیفت کارت، به هیچ وجه امکان استرداد خرید وجود ندارد).

درصورت بروز این مشکل، موضوع را از طریق تلگرام ویترین سیبچه با ما در میان بگذارید همکاران ما در اسرع وقت خریدتان را برایتان ارسال خواهند کرد.

1345

(۰)(۰)

چرا پس از وارد کردن کد گیفت کارت در iTunes پیغام you must enter a valid code را دریافت می کنم؟

در صورتی که هنگام Redeem کردن کد با پیغام you must enter a valid code   مواجه شدید حتماً از این پیغام اسکرین شات تهیه کنید. توجه داشته باشید در تصویری که تهیه می کنید، کد گیفت کارت مشخص باشد. سپس تصویر را به همراه ایمیل حساب کاربری ویترین سیبچه خود و ذکر نوع گیفت کارت خریداری شده به شماره تلگرام ویترین سیبچه ارسال نمائید.

efagvs

(۰)(۰)

در صورتی که در زمان خرید آدرس ایمیل را اشتباه وارد کردم چه کاری باید انجام دهم؟

کاربرانی که خریدشان را از طریق سایت سیبچه انجام می دهند، توجه داشته باشند مشخصات کارت خریداری شده، به آدرس ایمیلی که وارد می کنید ارسال خواهد شد. لذا در وارد کردن آدرس کمال توجه را داشته باشید. در صورت ورود آدرس اشتباه و ارسال کد و ریدیم کد توسط گیرنده ویترین سیبچه هیچگونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

درصورتی که هنگام خرید از وب سایت ایمیل خود را به اشتباه وارد کرده اید، جهت ارسال مجدد کد به آدرس جدید می بایست رسید خرید خود را به انضمام ایمیل صحیح به تلگرام ویترین سیبچه ارسال نمایید تا پس از بررسی خریدتان کد گیفت کارت مجدداً آدرس جدیدتان ارسال گردد.

کاربر گرامی حتماً بعد از خرید  از رسید خرید خود در سایت اسکرین شات تهیه نمایید و تا دریافت گیفت کارت خریداری شده نزد خود نگه دارید. این رسید تایید کننده هویت خریدار برای پی گیری مشکلات احتمالی آینده خواهد بود.

(۰)(۰)

وقتی پس از ریدیم کردن کارت پیغام غیرفعال بودن گیفت کارت دریافت کردم. چه کاری باید انجام دهم؟

در صورتی که با پیغام خطای غیر فعال بودن کد گیفت کارت که نمونه آن در تصویر زیر نشان داده شده است مواجه شدید از پیغام خطا اسکرین شات تهیه کنید. توجه داشته باشید تصویر ارسالی به نحوی باشد که کد گیفت کارت در آن  مشخص باشد. و تصویر را همراه با ایمیل حساب کاربری خود به شماره تلگرام ویترین سیبچه ارسال نمائید تا پس از بررسی کد،  نتیجه آن به شما اطلاع داده شود.

4234

(۰)(۰)

گیفت کارت های موجود در ویترین مربوط به استور کدام کشور می باشد؟

توجه داشته باشید نرم افزار ویترین سیبچه فقط از طریق استور آمریکا قابل دریافت می باشد و کلیه ی گیفت کارت های موجود در ویترین (سایت/نرم افزار) مربوط به استور آمریکا است. حتماً قبل از خرید، استور اپل آیدی خود را بررسی و در این خصوص اطمینان حاصل کنید، چرا که بعد از خرید به هیچ عنوان امکان استرداد وجه وجود ندارد.

(۱)(۰)

گیفت کارت های استور آمریکا قابل استفاده در سایر استور ها می باشد؟

قابل ذکر است کد گیفت کارت های ارسالی از ویترین سیبچه امکان استفاده و ریدیم شدن روی سایر استورهای اپل را ندارند.

(۰)(۰)

کدی که خرید کردم به دستم نرسیده ، آیا مجدد خرید انجام دهم؟

با توجه به اینکه کلیه خریدها توسط سیستم انجام می شود، درخواست خرید تکراری توسط کاربر به عنوان یک درخواست جدید تلقی شده و خرید انجام خواهد شد و با توجه به ماهیت ارزش گیفت کارت، امکان استرداد خرید به هیچ عنوان وجود ندارد.

(۰)(۰)

آیا امکان استرداد خرید پس از دریافت گیفت کارت می باشد؟

متاسفانه با توجه به ماهیت ارزش گیفت کارت، پس از ارسال گیفت کارت به هیچ عنوان امکان استرداد خرید وجود ندارد. البته شما می توانید تا زمانی که فکر می کنید گیفت کارت را ریدیم نکردید آنرا در اختیار دوستان تان قرار دهید. تا آنها کد را در اپل آی دی خودشان ریدیم نمایند.

(۰)(۰)

پس از دریافت گیفت کار چگونه اپل آی دی خود را شارژ کنم؟

به مراحل شارژ کردن اپل آی دی در اپ استور اصطلاحا "ریدیم کردن گیفت کارت" گفته می شود. شما از سه طریق مختلف می توانید کد گیفت کارتتان را بر روی اپل آیدی خود ریدیم نمائید.

حتما توجه داشته باشید که اگر اولین باری است که گیفت کارت در اپل آی دی خود ریدیم می کنید ، اپل پس از شارژ اعتبار در زمان انجام اولین خرید سوالات امنیتی اپل آی دی تان را می پرسد. در صورتی که از پاسخ سوالات امنیتی اپل آی دی تان اطمینان ندارید، گیفت کارت را ریدیم نکنید. چون پس از ریدیم کردن گیفت کارت امکان استفاده مجدد آن کد در اپل آی دی های دیگر فراهم نمی باشد.

روش اول:

۱- وارد اپلیکیشن ویترین سیبچه شده در بخش سفارشات روی گیفت کارت مورد نظر کلیک نمایید.

5445642

 

۲- بعد از انتخاب گزینه ثبت در اپ استور رمز اپل آیدی که از قبل تنظیم شده بوده از شما سوال می شود. توجه داشته باشید در صورتی که می خواهید گیفت کارت را روی اپل آی دی دیگری استفاده نمایید حتما باید با همان اپل ای دی وارد شده و مراحل ریدیم را انجام دهید.

۳- پس از وارد کردن رمز سپس وارد صفحه  Redeemدر اپ استور می شوید کد گیفت کارت به صورت خودکار درج شده است و شما می بایست در بالای صفحه سمت راست گزینه ریدیم را انتخاب کنید.

45242

روش دوم:

۱- بعد از خرید، ویترین سیبچه کد گیفت کارت خریداری شده را به ایمیل حساب کاربری شما نیز ارسال می کند. وارد ایمیل خود شده، پیام ویترین را باز کنید. همانند تصویر انتهای صفحه کد دریافت گیفت کارت برایتان نوشته شده و در کنار آن لینکی با مضمون دریافت برنامه قرار داده شده است روی لینک دریافت برنامه کلیک کنید.

23252346

۲- رمز اپل آی دی را وارد کرده و sign in  نمائید ، بالای صفحه گزینه ریدیم را انتخاب کنید.

54513

روش سوم:

۱- وارد ایمیل خود شده، پیام ویترین را باز کنید.

23252346

۲- کد گیفت کارت را از آنجا کپی نموده، سپس وارد اپ استور شوید.  از منوی پایین صفحه گزینه  featured  را انتخاب کرده در انتهای این صفحه دکمه redeem را فشار دهید.

423325

۳- رمز اپل آیدیتان را وارد کنید کد کپی شده را در قسمت  enter code  بچسبانید (Paste) و در نهایت، بالای صفحهredeem  را بزنید.

 

253525

(۰)(۰)

اگر پس از ریدیم گیفت کارت با پیغام This code has already been redeemed مواجه شدم، چه کارهایی باید انجام دهم؟

توجه داشته باشید هر کد گیفت کارت فقط یکبار قابل استفاده می باشد. زمانی که با پیغام زیر مواجه شدید،

(This code has already been redeemed)  به این معنی است که قبلاً یکبار آن را ریدیم کرده اید، و اعتبار خریداری شده به شارژ اپل آی دی شما افزوده شده است.

5416515

برای اطلاع از میزان اعتبار اپل آیدی خود می توانید وارد اپ استور شده و در قسمت Featured  در انتهای صفحه زیر اپل آیدی مقدار اعتبار خود را مشاهده نمائید.

651151651

شایع ترین دلیل در زمان بروز این مشکل، اختلالات ناشی از قطع و وصل اینترنت دیوایس شما می باشد. گیفت کارت بلافاصله پس از درخواست شما به اپل ریدیم می شود اما قبل از اینکه روند شارژ اپل آیدی تمام شود ارتباط شما با اختلال رو برو میشود. لذا پس از بروز این اتقاق بلافاصله از اپل آی دی تان در ا استور خارج شوید (Sign Out کنید). iTunes را کلا ببندید. پس از ده دقیقه مجددا از طریق iTunes به اپل آی دی خود وارد شده و شارژ اپل آی دی تان را بررسی کنید.

نکته دیگری که حتما باید توجه داشته باشید این است که اگر اپل آی دی شما در دیوایس ها و دستگاه های دیگری تنظیم شده الزاما باید از آیتونز تمام دیوایس ها خارج شوید (sign out  نمایید). کثرت دیوایس های فعال با یک اپل آی دی باعث می شود از نظر اپل استور آی دی شما خارج نشده و شارژ انجام نشود. پس از اطمینان از Sign Out اپل آی دی تان از تمام دیوایس ها مجدداً فقط با یک دستگاه  وارد شوید. و شارژ اپل آی دی را چک کنید. قطع و وصل اینترنت Device   (wi-fi / اینترنت سیم کارت ) و تغییر آن و همچنین استفاده از VPN   و… برای اتصال مجدد به اپ استور نیز میتواند راه گشا باشد.

در بعضی از موارد روند افزایش اعتبار اپل آیدی شما از سمت اپل با کمی تاخیر انجام می شود، که  در صورت بروز این پیغام خطا می بایست حداقل یک ساعت صبر کنید. و بعد از این مدت مجددا میران اعتبار اپل آی دی خود را بررسی نمایید.

حتما توجه داشته باشید نام کاربری تان در سیبچه صرفا در اختیار خودتان باشد. درصورتی که نام کاربری شما روی ویترین دیوایس دیگری فعال باشد دسترسی آن دیوایس به کلیه خریدهای شما باز می باشد و آن فرد می تواند گیفت کارت شما را ریدیم و استفاده کند.

در صورتی که مشکل با انجام مراحل بالا حل نشد، جهت بررسی بیشتر موضوع از پیغام خطایی که با آن مواجه می شوید و همچنین صفحه ای که مقدار اعتبار اپل آیدیتان را نشان می دهد اسکرین شات تهیه کرده و به آدرس تلگرام ویترین سیبچه ارسال نمائید.

(۰)(۰)

اعتبار اپل آی دی ام افزایش پیدا کرده اما زمانی که می خواهم خرید انجام دهم اپل اجازه خرید نمی دهد. چه کاری باید انجام دهم؟

زمانی که برای اولین بار گیفت کارت را در اپل آی دی ریدیم کنید در زمان اولین خرید، اپل سوالات امنیتی اپل آی دی شما را سوال می کند و شما باید پاسخ صحیح این سوالات را وارد کنید و گرنه امکان استفاده از شارژ اپل آی دی تان را نخواهید داشت. ترجیحا در صورتی که پاسخ سوالات امینتی خود را نمی دانید گیفت کارت روی اپل آی دی شارژ نکنید.

(۰)(۰)

سوالات امنیتی گیفت کارت خود را نمی دانم، آیا نمی شود گیفت کارتی که ریدیم کردم را در اپل آی دی دیگری شاررژ کنم؟

در صورتی که اعتبار گیفت کارت در اپل آی دی شارژ شد امکان هیچ گونه انتقال شارژ به اپل آی دی دیگری وجود ندارد.

(۰)(۰)

سوالات امنیتی گیفت کارت خود را فراموش کردم، برای انجام خرید از اپل آی دی چه کاری باید انجام دهم؟

درصورتی که سوالات امنیتی اپل آیدی تان را نمی دانید یا فراموش کرده اید، می توانید با تنظیم اپل آی دی تان روی iCloud گوشی امکان درخواست برای ارسال سوالات امنیتی به ایمیل اضطراری ( Rescue email Address) که قبلا در زمان ساخت اپل آی دی مشخص کرده اید برای شما فراهم میباشد.

 برای این کار از Setting گزینه iCloud را انتخاب کنید پس از وارد کردن اپل آی دی تان در اینجا و لمس ایمیل گزینه Password & Security به شما امکان ریست کردن سوالات امنیتی برای شما فراهم می شود.

(۰)(۰)

اگر ایمیل اضطراری در زمان ایجاد اپل آی دی تعریف نکرده باشم، برای استفاده از شارژ اپل آی دی ام چه کاری باید انجام دهم؟

اگر به سوالات امنیتی تا ن دسترسی ندارد و ایمیل اضطراری  ( Rescue email Address ) تعریف نکرده اید، تنها راهی که دارید برقراری تماس تلفنی با کارشناسان شرکت اپل می باشد. اگر آشنایی نسبی ای با زبان انگلیسی دارید به سادگی و از طریق تماس تلفنی با پشتیبانی اپل و پاسخ به بعضی سوالات کارشناسان اپل امکان ریست کردن سوالات امنیتی برای شما فراهم خواهد شد.

(۰)(۰)

نرم افزار را خریداری کردم و خریدم موفق بوده و رسید خرید سیبچه را نیز دریافت کرده ام  اما نام برنامه در لیست سفارشات من نیست ؟!

 موضوع را از طریق تلگرام گزارش داده و نام کاربری سیبچه و برنامه مورد نظر را ارسال کنید.

(۰)(۰)
(۰)(۰)

سوالات متداول در مورد خرید برنامه

نرم افزار را از ویترین سیبچه خریداری کرده ام، اما کدی برایم ارسال نشده است !؟

لطفاً نام کاربری سیبچه خود را که خرید با آن انجام شده به همراه نام برنامه مورد نظر به تلگرام سیبچه ( ۰۹۱۰۴۵۶۴۹۴۶ ) ارسال کرده و موضوع را گزارش دهید.

(۰)(۰)

پس از خرید و انتخاب گزینه “ثبت در اپ استور” با پیغام This code has already been redeemed روبه رو شده ام؟ راه حل چیست؟

بدین معناست که یک بار نرم افزار خریداری شده را روی اپل آیدی خود ذخیره کرده اما به دلایل مختلف ( اختلالات اینترنتی ، انصراف در طی مراحل نصب ، اختلالات دستگاه و … ) قادر به نصب ( Install ) آن نشده اید. در این شرایط می توانید از طریق دو راه گفته شده در پایین، مجدداً برنامه را از اپ استور دریافت کنید.

photo_2016-08-20_15-03-5211

راه حل اول :

gif2

راه حل دوم :

gif22

(۰)(۰)

نرم افزار را خریداری کرده ام اما در کادر مربوط به کد دریافت برنامه، “در حال پردازش” نوشته شده و کدی برای من هنوز ارسال نشده!؟

photo_2016-08-20_14-55-546541561

در این شرایط از پشتیبانی سیبچه موضوع را جویا شده و تا زمان ارسال کد برنامه صبر کنید . به یاد داشته باشید به هیچ عنوان نرم افزار را مجدداً خریداری نکنید چرا که ویترین برنامه را به صورت مستقیم و خودکار از اپ استور خریداری کرده و امکان بازگشت مبلغ  آن وجود ندارد.

(۱)(۰)

نرم افزار دوبار خریداری شده و دوتا کد برای من ارسال شده است . چه کاری باید انجام دهم ؟

تمامی خریدهایی که از ویترین سیبچه انجام میدهید ، به صورت مستقیم و  خودکار از اپ استور خریداری و برای شما ارسال میگردد . زمانی که نرم افزاری از طریق ویترین خریداری کرده اید و مجددا بخواهید برای خرید آن اقدام کنید به شما پیغامی مبنی بر " خرید مججد برنامه " میدهد ( همانند تصویر زیر ) .

 

354165415

 

با توجه به نمایش پیغام بالا و همچنین خرید مستقیم و خودکار از اپ استور ، امکان دریافت کد دوم و بازپرداخت وجه آن به حساب شما ، وجود ندارد.

(۰)(۰)

نرم افزاری که خریداری کرده ام در ایران کاربردی ندارد و نمیتوانم از آن استفاده کنم ؟!

از آنجائیکه ویترین سیبچه تمام نرم افزارهای موجود در اپ استور آمریکا را به شما نشان میدهد ، و تنها درگاه پرداخت ریالی اپ استور است ، در نتیجه تمامی خریدهای شما به صورت مستقیم و خودکار از خود اپ استور انجام و برایتان ارسال میگردد.

در اپ استور میلیون ها برنامه و نرم افزار وجود دارد که امان بررسی و تست همه آنها از جانب ویترین مبنی بر کارایی آنها در ایران ، مقدور نیست . اما ما تلاش کرده ایم تا جایی که در توانمان بوده تعدای از برنامه هایی که در ایران کارایی ندارند را مشخص و در توضیحات مربوطه درج کنیم . بنابراین قبل از خرید نرم افزار از اپ استور یا ویترین سیبچه در ابتدا توضیحات مندرج در برنامه را مطالعه کرده و نظرات مربوط به آن را نیز بخوانید و تحقیقات لازم را بعمل آورید ، چرا که پس از خرید ، امکان بازگشت مبلغ وجود ندارد.

(۰)(۰)

نرم افزار را خریداری کرده ام اما نمی دانم چگونه آن را نصب کنم ؟!

لطفاً مراحل ذیل را همانند تصویر انجام داده تا برنامه برایتان نصب گردد.

gif2222

(۰)(۰)

متاسفانه هنگام نصب برنامه به مشکل خورده ام و نتوانستم آن را نصب کنم ؟!

درصورتی نتوانسته اید کد ارسال شده از جانب ویترین را استفاده ( Redeem ) کنید مراحل زیر را دنبال کنید :

gif2222

اگر پس از انجام مراحل بالا با پیغام " this code has already been redeemed " مواجه شده اید ، از طریق یکی از دو راه زیر برنامه را نصب کنید:

راه حل اول :

gif2

راه حل دوم :

gif22

 

(۰)(۰)

اپل آیدی من مال آمریکا نیست . چطور میتونم ویترین را نصب کنم ؟!

ویترین سیبچه تنها از طریق استور آمریکا در دسترس است که برای دریافت آن حتما باید اپل آیدی شما

آمریکا باشد . درصورتی که اپل آیدی شما مال کشور دیگریست میتوانید از راهای زیر آن را به استور آمریکا تغییر دهید :

راه اول :  تغییر کشور اپل آیدی

** به یاد داشته باشد در صورتی که اعتبار اپل آیدی شما صفر باشد میتوانید کشور آن را تغییر دهید در غیر اینصورت حتما باید قبل از انجام مراحل ،اعتبار خود را صفر کنید**

 

gif22222

 

در صورتی که امکان استفاده از کارت های اعتباری نظیر ویزا کارت یا مستر کارت را ندارید، می توانید در بخش Payment گیفت کارت تهیه کرده و در کارد مربوطه همانند تصویر زیر آن را وارد نموده و باقی مراحل را طبق روال تصویر بالا طی نمایید.

 

gift cards11

 

راه دوم : ساخت اپل آیدی آمریکا

در صورتی که موفق به تغییر کشور خود نشده اید و یا به هر دلیلی نمیخواهید کشور اپل آیدی خود را تغییر دهید راهی جز ساخت اپل آیدی دیگر ندارید .

اگر مراحل ساخت اپل آیدی آمریکا را نمیدانید ، میتونید از اینجا  ببینید.

(۰)(۰)

هنگام خرید برنامه ، پول از حساب من کسر شد اما خرید ناموفق بود ؟!

در این حالت چون مبلغ پرداخت شده از جانب بانک به حساب ویترین سیبچه منتقل نشده است لذا تا ۷۲ ساعت کاری این مبلغ به حساب بانکی شما بازخواهد گشت . در صورتی که پس از مدت زمان اعلام شده هیچ مبلغی به شما پرداخت نشد ، باید با پشتیبانی درگاه بانکی که خرید را از طریق آن انجام داده اید ، تماس حاصل فرمائید.

درگاه پرداخت ملت :  27312731-021  /  www.behpardakht.com

درگاه پرداخت پارسیان :  2318-021   /   www.pec.ir

(۱)(۴)

نرم افزار را خریداری کردم و خریدم موفق بوده و رسید خرید سیبچه را نیز دریافت کرده ام  اما نام برنامه در لیست سفارشات من نیست ؟!

 موضوع را از طریق تلگرام گزارش داده و نام کاربری سیبچه و برنامه مورد نظر را ارسال کنید.

(۰)(۰)

(۰)(۰)

شرایط و ضوابط ویترین

درباره ویترین

ویترین سیبچه درگاهی برای دسترسی کلیه کاربران ایرانی به تمام نرم افزارهای موجود در App Store می‌باشد که امکان خرید نرم افزارهای پولی از طریق کارت های عضو شبکه شتاب را برای کاربران فراهم می‌سازد. نرم افزارهایی که از طریق ویترین سیبچه خریداری شوند، متعلق به اپل آیدی کاربران خواهد بود و طبق ضوابط رسمی شرکت اپل خریداری شده‌اند.

ویژگی‌های ویترین سیبچه :

 • دانلود و نصب مستقیم نرم افزارها  از App Store
 • امکان آپدیت بدون واسطه  برنامه ها از App Store
 • تهیه کارت هدیه iTunes (گیفت کارت)
 • امکان خرید نرم افزارهای App Store از طریق کارت‌های عضو شبکه شتاب

ضوابط و شرایط

از آنجائیکه سرویس "ویترین سیبچه " صرفاً درگاهی برای خرید ریالی تمامی نرم افزارهای موجود در اپ استورمیباشد و به صورت آنلاین با سرور اپل در ارتباط است در نتیجه هر نوع نرم افزاری که در اپل استور منتشر میشود، به طور همزمان در ویترین سیبچه جهت خرید ریالی قابل جستجو و خرید است.

بدین منظور :

حتماً قبل از خرید ، دقت و توجه لازم را در نحوه کار و همچنین کارایی برنامه ها به عمل آورید ( توضیحات برنامه ، نظرات و تصاویر مربوطه و … ) چرا که تمامی خرید ها به صورت اتوماتیک و خودکار انجام می گیرد و امکان برگشت آن وجود ندارد. در نتیجه سیبچه هیچ گونه مسئولیتی در نحوه عملکرد نرم افزارها نخواهد داشت .

 

با استفاده از ویترین سیبچه و برنامه ­های قرار گرفته بر روی آن شما شرایطی که در ادامه می ­آید را می پذیرید:

۱ -عملکرد کاربران درویترین سیبچه پیرو قوانین جمهوری اسلامی و عرف جامعه خواهند بود.

۲ – ویترین تنها از طریق اپ استور آمریکا قابل دریافت بوده بنابراین  نرم افزارها و گیفت کارت های ارائه شده در آن نیز تنها با اپل آیدی آمریکا قابل استفاده می باشد.

۳ -ویترین سیبچه همواره سعی در ارائه بهترین خدمات دارد. اما در مواقعی مثل اختلال در اینترنت و مواردی مشابه که از دست ویترین سیبچه خارج است، مسئولیتی متوجه ویترین نخواهد بود.

۴ -قیمت و در دسترس بودن نرم­ افزارها تابع موارد مختلفی است. تغییر قیمت و دسترسی به برنامه ­ها عطف به ماسبق نخواهد شد.

۵ -کاربر مسئول حفاظت از اطلاعات حساب ویترین خود و فعالیت­ هایی که از طریق آن اکانت صورت می ­گیرد می ­باشد.

۶ -سیبچه امکان کسب اطلاعات درباره برنامه ­های درون آن را از طرقی مانند، توضیحات برنامه، تصاویر برنامه، امتیاز و نظرات سایر کاربران فراهم نموده است با این وجود مسئولیت کسب اطلاعات در مورد برنامه ها قبل از خرید و دریافت بر عهده کاربر می­باشد و سیبچه هیچ مسئولیتی در قبال عدم تطابق کیفیت یا کارایی نرم ­افزار با خواسته ­های کاربران ندارد.

۷ -ویترین سیبچه تنها واسطه خرید شما از اپ استور است . بیش از ۱۰۰ میلیون نرم افزار در اپ استور وجود دارد که ممکن است بعضی از آنها برای کاربران ایرانی کاربرد نداشته باشد و یا اینکه محتوای درونی آنها با توضیحات مندرجه ، تطابق نداشته باشد . از آنجائیکه ما هیچ گونه نرم افزاری را مستقیماً در اپ استور و یا ویترین سیبچه منتشر نمیکنیم ، در نتیجه تمامی نرم افزارهای موجود در اپ استور در ویترین سیبچه قابل نمایش هستند در صورتی که اقدام به خرید برنامه ایی میکنید و یا آن را جستجو میکنید ، حتما قبل از خرید از نحوه عملکرد و کارایی آن مطمئن شوید و تحقیقات لازم را بعمل آورید

۸ -برخی از برنامه ها در اپ استور علاوه بر داشتن قیمت اولیه دارای بسته ها و پرداخت های درون برنامه ای می باشند که از طریق گیفت کارت انجام می شوند بنابراین مسئولیت کسب اطلاعات در این زمینه به عهده کاربر می باشد.

۹ -نوشته­ های درج شده در بخش نظرات، نظر شخصی نویسنده­ ی آن است و سیبچه مسئولیتی در قبال صحت و درستی آن­ها ندارد. سیبچه نظرات کاربران را بدون کم و کاست منتشر می­ کند مگر اینکه حاوی الفاظ رکیک یا غیراخلاقی باشند.

۱۰ -با توجه به اینکه سیستم بصورت خودکار بعد از ثبت سفارش اقدام به خرید از اپ استور می نماید بعد از ثبت سفارش و ارسال کد برای کاربر امکان تغییر و لغو و استرداد آن  وجود ندارد

۱۱ -در صورت بروز هرگونه مشکل  با توجه به محدودیت های پیگیری کد از جانب اپل خواهشمند است در اسرع وقت  از طریق شماره ۰۹۱۰۴۵۶۴۹۴۶یا آیدی @vitrin_support  در تلگرام ارتباط برقرار نمایید.

۱۲ -جهت هرگونه پیگیری داشتن رسید خرید الزامی می باشد.

۱۳-با توجه به دریافت نرم افزارها از اپ استور کارکرد و آپدیت نرم افزارها در آتی جز سیاست های اپل بوده و ویترین مسئولیتی در این خصوص ندارد.

۱۴- در خصوص خرید لوازم جانبی خواهشمند است اطلاعات لازم را در زمینه کارایی،تناسب با دستگاه خریداری شده و … را از طریق ارتباط با پشتیبانی و جستجوی اینترنتی و مطالعه توضیحات آن کالا کسب نمایید زیرا بعد از ارسال کالا تحت هیچ عنوان امکان تغییر و لغو سفارش وجود ندارد.

۱۵ -ضوابط آمده در این توافقنامه ممکن است هر زمان بنا به شرایط تغییر کند و اطلاع یافتن از این تغییرات بر عهده کاربر می باشد

۱۶ -واحد پولی ارائه شده در ویترین به تومان می باشد و طی ۳ مرحله به تایید کاربر رسیده و سپس به صفحه نهایی پرداخت هدایت می گردد .

 

هدف ما فراهم کردن تجربه ای لذت بخش در استفاده از ویترین سیب‌چه برای شماست پس پیشنهادات شما در جهت دهی امکانات و پیشرفت آن کمک شایانی خواهد نمود. جهت اطلاعات بیشتر بخش سوالات متداول را مشاهده نمایید.

سیب‌چه یکی از محصولات شرکت داده پردازان همراه ایرانیان می‌باشد و تمام حقوق مادی و معنوی آن متعلق به این شرکت است.

پشتیبانی در ساعات اداری :

شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۶

پنج شنبه ۹ الی ۱۳

۰۲۱-۴۲۷۷۹۹۰۰

support@sibche.ir

 

(۰)(۰)

 

(۴)(۲)

20 نظر درباره “سوالات متداول

 1. سلام و خسته نباشید
  ببخشید بنده سوالم اینه که بت سیبچه میشه برنامه های پولی اپ استور رو به صورت رایگان نصب کرد یا باید خرید؟

  (۱۴)(۲)
 2. سلام من یه برمامه فلش پیامک گوشی z1میخوام اگه امکانش هست این برنامه رو بذارید پولی هم باشه عیبی نداره ممنونم

  (۲)(۳)
 3. سلام
  وقتی طبق راهنما می خواهم سیبچه را نصب کنم ، در سایت سیبچه فقط امکان دریافت ویترین سیبچه وجود دارد و نرم افزار اصلی سیبچه قابل دریافت نیست.
  راهنمایی بفرمایید.
  دستگاه iphone 6 - ios 10.3

  (۰)(۰)
 4. سلام/نرم افزار voice translate را خرید و نصب کرده ام ولی فقط زبان انگلیسی و المانی را نشان میدهد. هیچگونه تنظیماتی ندارد. در ضمن نرم افزار هیچ واکنشی به صحبت نشان نمیدهد.......عملا" رفته ایم سر کار....

  (۰)(۰)
  1.     سلام لطفاً برای دریافت پشتیبانی از طریق تلگرام با شماره ۰۹۱۰۴۵۶۴۹۴۶ در ارتباط باشید.
    

   (۱)(۰)
 5. سلام
  بالای صفحه نمایش گوشیم کنار علامت اینترنت شکل تماس به بیرون هست که کسی نمیتونه باهام تماس بگیره
  باید چیکار کنم

  (۲)(۱)
 6. سلام. بنده یه نرم افزار رو خریداری کردم و مبلغش رو پرداخت کردم. ولی اپ سیبچه یک دفعه بسته شد و دیگه هم باز نمیشه. چیکار کنم؟

  (۲)(۰)
 7. سلام خسته نباشید من تبت و نام میکنم پیام میده محدویت تبت و نام چکارکنم عضو بشم ممنون میشم جوابمو بدی

  (۰)(۲)
  1.  سلام لطفاً برای دریافت پشتیبانی از طریق تلگرام با شماره ۰۹۱۰۴۵۶۴۹۴۶ در ارتباط باشید.

   (۰)(۱)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.